★★★★★0
★★★★★0
★★★★★0
★★★★★0
★★★★★0
0.0
0 гласа
Your opinion matters
User reviews help other customers make informed choices and help us constantly improve the quality of our products and service.
Customer reviews
Въвеждане на отзиввсичко ок ама за 1 батерия имам 2 пъти повече пари за транспорт. Жалко че нямате магазин в София, иначе батерията е читава
nai-dobrata cena ... ubih sa da kupuwam edni bokluci za po 6 leva
Questions and Answers
No questions yet.




